Reklama

Oferta współpracy

(Pobierz ofertę w wersji PDF)

Pragniemy zachęcić Państwa do podjęcia współpracy z serwisem Odlotek.pl.

Odlotek.pl ― kim jesteśmy

Odlotek.pl to serwis, w którym użytkownicy za aktywność nagradzani są punktami. Mogą przeznaczyć je na udział w loteriach z atrakcyjnymi nagrodami. Wyróżniają nas szeroki wybór nagród i przejrzyste zasady, dzięki którym serwis szybko zyskał dużą liczbę fanów.

Dodatkowym atutem naszego serwisu jest całkowicie darmowe uczestnictwo.

Brak jakichkolwiek opłat i jednakowe szanse dla wszystkich pozwoliły nam zbudować budzący sympatię i zaufanie wizerunek.

Co oferujemy naszym partnerom?

Udostępnienie nam nagród jest znakomitym sposobem na skuteczną promocję Państwa marki wśród wielu grup konsumenckich jednocześnie. Zadaniem naszych przyszłych partnerów będzie dostarczenie towarów lub usług, które staną się nagrodami w loteriach Odlotka.

Oferujemy:

  • Spersonalizowany boks na stronie głównej,który będzie zawierać „wstęgę” z nazwą Państwa marki, zdjęcie towaru oraz przycisk linkujący do wskazanej przez Państwa witryny w internecie.
  • Nawet 90―dniowy okres ekspozycji towaru na stronie głównej, w zależności od wartości towaru. Jest to ekwiwalent reklamy na stronie głównej naszego serwisu bez potrzeby dodatkowej opłaty za emisję!
  • Zainteresowanie wielu tysięcy użytkowników. Biorąc udział w zabawie i licząc na wygranie Państwa produktu, użytkownicy przywiązują się do marki.Jeśli nie wygrają przedmiotu ― chętnie rozważą jego zakup.
  • Spersonalizowaną stronę informacyjną dla każdego przedmiotu. To właśnie ją oglądać będzie użytkownik, który zdecyduje się zagrać o nagrodę sponsora (przykład w przeglądarce: http://bit.ly/Odlotek_Wiz1).

Spersonalizowana strona przedmiotu zapewni naszym partnerom promocję za pomocą skutecznych nośników reklamowych, którymi są:

  • Zakładka informacyjna z tekstem na temat Państwa marki lub oferty ― zawsze domyślnie otwarta po wejściu użytkownika na stronę przedmiotu. Jej rozmiar i układ pozwalają na prezentację praktycznie dowolnej treści w formie tekstowej, graficznej oraz multimedialnej.
  • Boks „Inne produkty”, będący opcjonalną częścią zakładki informacyjnej.Mogą w nim Państwo zaprezentować inne swoje towary lub usługi. Możliwe jest umieszczenie przy opisie linku prowadzącego do wskazanej przez Państwa strony― np. sklepu online.
  • Tradycyjny boks reklamowy o wymiarze 300x250px.
  • Spersonalizowane tło strony, pozwalające na graficzną prezentację logo Państwa marki lub/i wybranych towarów.

Wszystko to mogą Państwo uzyskać w ramach pilotażowego programu partnerskiego ― bez dodatkowej opłaty. Wystarczy udostępnić serwisowi Odlotek.pl swoje towary lub usługi jako nagrody. Reklama, która w zwykłych okolicznościach wymagałaby znacznych nakładów finansowych, dostępna jest dla Państwa kosztem kilku produktów.

Reklama tradycyjna

Serwis Odlotek.pl oferuje również tradycyjną formę płatnej reklamy. Reklamodawcom udostępniamy przestrzeń na stronie głównej i podstronach serwisu.

Reklamy publikować można w dobrze znanej formie bannerów graficznych. Udostępniamy siedem głównych formatów o standardowych, najczęściej spotykanych wymiarach.

Rodzaje oferowanych przez nas formatów banerów ilustruje obrazek. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis poszczególnych formatów wraz z odnośnikami do wizualizacji ich przykładowego osadzenia na stronie.

Odlotek.pl pozwala na emisję bannerów statycznych w popularnych formatach graficznych oraz bannerów animowanych w technologii flash.

Cena emisji bannera zależna jest od jego wielkości i od liczby zamówionych odsłon bannera.

Skontaktuj się z nami by uzyskać aktualny cennik!

(podgląd rzeczywistej wielkości bannerów:http://bit.ly/odlotek_bannery)

 

 

 

Formaty bannerów reklamowych:

Odlotek.pl w liczbach

Serwis Odlotek.pl miał swoją premierę 1 lutego tego roku. Już w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania liczba odsłon sięgnęła blisko dwóch milionów. Obecnie wynosi wielokrotnie więcej (kilkaset tysięcy odsłon dziennie). Warto również wspomnieć, że średni czas pobytu na stronie wynosi ponad 6 minut.

Jesteśmy także obecni w najważniejszych serwisach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Naszej Klasie. Profile Odlotka zgromadziły tam tysiące aktywnych fanów i znajomych.

 

 

Użytkownicy Odlotek.pl

Dzięki bogatej ofercie nagród oraz skutecznym wykorzystywaniu zasobów internetu docieramy jednocześnie do wielu grup konsumenckich, z których każda znajdzie coś dla siebie, w zależności od swoich potrzeb i zainteresowań.

Ponadto, dzięki stopniowemu wprowadzaniu nowych kategorii nagród, zasięg odbioru naszego serwisu stale się powiększa.

Dynamika rozwoju serwisu pozwala nam zapewnić naszych partnerów, że ich produkty znajdą się w jednym z najbardziej interesujących i szybko rozwijających się serwisów w Polsce. Dane mówią same za siebie ― aby uzyskać aktualne analizy, proszę skontaktować się z nami.

 

 

 

 

Oprócz bezpłatnej oferty partnerskiej proponujemy także tradycyjne formy kreacji reklamowych.

 

Newsletter

Mailing to doskonały sposób na promocję marki, a także oferowanych przez Państwa produktów i usług. Użytkownik nie musi odwiedzić strony serwisu, by zapoznać się z treścią reklamy, gdyż ta dociera bezpośrednio na jego konto pocztowe.

W tej chwili nasza baza obejmuje ponad 100 000 adresów email i liczba ta wciąż rośnie.

 

Ankiety konsumenckie

Wypełnienie ankiety wymaga dużego zaangażowania ze strony odbiorcy, dzięki czemu użytkownik zapamiętuje markę lepiej i szybciej niż w przypadku innych form promocji.

Oferujemy Państwu stworzenie i prezentację dowolnych ankiet konsumenckich, również z wykorzystaniem plików dźwiękowych i video.

 

Konkursy

Konkursy, podobnie jak ankiety, wymagają zaangażowania odbiorcy. Użytkownicy, aby odpowiedzieć na pytania, muszą zapoznać się z profilem oraz produktami handlowymi firmy partnerskiej.

Nasza oferta obejmuje stworzenie pytań konkursowych według Państwa wskazówek, zamieszczenie ich na stronie Odlotek.pl, rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie zwycięzców produktami sponsora.

 

Prezentacje na blogu

Od początku istnienia serwisu prowadzimy bloga, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników – codziennie odwiedza go kilka tysięcy osób, a pod każdym wpisem pojawia się do kilkudziesięciu komentarzy.

Blog doskonale sprawdzi się jako medium do wypromowania produktów z Państwa katalogu, dlatego oferujemy umieszczenie artykułu sponsorowanego w wyróżnionym wpisie, który przez cały okres trwania promocji będzie pojawiał się jako pierwszy. Wpis będzie również widoczny w serwisie Facebook.com, na którym Odlotek.pl ma ponad 1 100 znajomych.

 

Serwis Odlotek.pl reprezentowany jest przez firmę Openzone Sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 9/11, 00―094 Warszawa
NIP: 525 245 45 71 REGON: 141889139 KRS: 0000330508

 


<"+"\/scr"+"ipt>"); /* */ // ]]>

Aktywność użytkowników